Welcome to IFA logistics!

+48 67 349 80 84

office@ifalogistics.com

ISO 9001

W naszym przekonaniu firmę tworzą ludzie, którzy w niej pracują. To właśnie dlatego staliśmy się jednym z najbardziej cenionych dostawców profesjonalnych rozwiązań logistycznych o zasięgu ogólnoeuropejskim. To ludzie są podstawą naszych osiągnięć.

Jeżeli:

  • Posiadasz łatwość w kontaktach interpersonalnych
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Jesteś kreatywny, sumienny i energiczny
  • Posiadasz doświadczenie w branży TSL
  • Cechujesz się umiejętnością szybkiego uczenia się
  • Posiadasz umiejętność poszukiwania i wdrażania nieszablonowych rozwiązań

TO WŁAŚNIE CIEBIE POSZUKUJEMY

Zadania:

  • Organizacja transportu w relacjach międzynarodowych
  • Budowanie portfela klientów
  • Negocjowanie i ustalanie warunków zlecenia
  • Przygotowanie oferty i nadzór nad prawidłowym wykonaniem zlecenia
  • Wystawianie dokumentów i zapewnienie im prawidłowego obiegu
  • Kontakt z klientem biznesowym, krajowym i zagranicznym

Oferujemy Ci:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, oraz niezbędne narzędzia do jej wykonywania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Interesującą pracę, oraz udział w międzynarodowych projektach związanych z branżą TSL
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.